Презентація посібника «Мірило верховенства права (правовладдя) національного рівня: практика України»

Презентація посібника «Мірило верховенства права (правовладдя) національного рівня: практика України»

27 листопад 2020 року відбулася презентація нового посібника “Мірило верховенства права (правовладдя) національного рівня: прак-тика України” (Rule of law checklist at national level: case of Ukraine).

Цей посібник – це результат спеціального дослідження, що здійснювалося в Центрі дослідження верховенства права. Експерти Центру  за підтримки Європейської комісії за демократію через право (Венеційська комісія) Ради Європи та офісу Ради Європи в Україні провели прикладне дослідження щодо інструментів практичної реалізації верховенства права та його складових в українських політико-правових реаліях.

Участь у заході взяли представники правничих шкіл, судді Верховного Суду та інших судів, співробітники органів прокуратури, представники експертного середовища та інші практикуючі правники.

Напрацьований Центром матеріал стимулюватиме подальший розвиток інструментарію для з’ясування змісту верховенства права та його складових при вирішенні  конкретних питань нормотворчого та нормозастосовчого характеру.

Текст посібника: українською мовою, англійською мовою